0
OPIS TERAPII

JAPOŃSKI LIFTINGUJĄCY MASAŻ 3D (twarz, nogi, biust, plecy)


Poznaj innowacyjną technikę, której stosowanie daje efekty zbliżone do terapii chirurgicznej – co niezwykle istotne osiąga się je bez użycia skalpela. Masaż łączy elementy refleksologii i akupresury z technikami japońskimi, między innymi shiatsu. Skutecznie pobudza krążenie krwi i energii, dzięki czemu usuwa toksyny i jednocześnie odżywia skórę. Dzięki zastosowaniu specjalnych technik obejmujących twarz i plecy, dochodzi do głębokiego pobudzenia mięśni, zapewniając intensywnie liftingujący efekt i wyraźną korektę postawy. Zabieg dodatkowo odblokowuje przepływ energii, usuwa napięcia, zapewniając głębokie odprężenie.

Jakie dobroczynne właściwości terapeutyczne i wizualne ma masaż?

Japoński lifting 3D to naturalna droga do piękna i dobrego samopoczucia, masaż skutecznie relaksuje ciało i umysł. Działa niezwykle korzystnie nie tylko na układ mięśniowy, ale również na stan emocjonalny, pozwalając osiągnąć stan prawdziwie głębokiego relaksu, co zwiększa poczucie radości z życia i chęc do podejmowania wysiłku fizycznego. Dzięki zastosowaniu specjalnych technik, przywraca naturalną równowagę i właściwe napięcie mięśniowe – napina niepotrzebnie rozluźnione mięśnie i rozluźnia te nadmiernie spięte. Zastosowanie elementów reflesoterapii i akupresury pobudza większość narządów wewnętrznych do prawidłowego funkcjonowania, poprawia krążenie krwi i limfy oraz usprawnia swobodny przepływ energii, dzięki czemu pobudzone mięśnie mogą długo pozostawać na właściwym miejscu. Odpowiednio wynonany masaż wyraźnie koryguje postawę zapewniając efekt tzw. "pajączka" na plecach, poprawia owal twarzy, błyskawicznie napina i ujędrnia skórę.

Jak często należy go powtarzać aby zauważyć wyraźne i długotrwałe efekty?

Wyraźne (spektakularne) efekty zauważmy po każdorazowym zabiegu. Chcąc je utrwalić należy wykonać od 6 do 8 masaży, pierwsze 5 wykonujemy w odstępach 5-7 dniowych, pozostałe za 2-3 tygodnie. Japoński Lifting 3D pozwala na osiągnięLifting pozwala na osiągnięcie trwałych rezultatów, dzięki homeostazie, która pozwala wrócić mięsniom na ich właściwe miejsce. Wszystkim którzy decydują się na serię przeprowadzamy instruktarz sekretnego automasażu pogłębiającego i wspomagającego utrwalenie efektów, do którego załączamy materiały dydaktyczne.

Jak odmładza dotyk?

Proces starzenia się jest związany z obniżeniem cyrkulacji płynów i energii w komórkach, a na twarzy efekt ten jest wyraźnie widoczny, z uwagi na występowanie gęstej sieci nerwów i naczyń krwionośnych. Zabieg opiera się na stymulacji akupunktów m.inn. na twarzy, które poprzez centralny układ nerwowy korespondują z poszczególnymi narządami organizmu

MASAŻ LIFTINGUJĄCY 3D TWARZ


Masaż rozpoczyna się od ok. 30 minutowego opracowania mięśni pleców, zakres ruchów sięga aż do pośladków, niwelując powstałe spięcia kumulujące się w nogach. Specjalne technik i skutecznie pobudzają wegetatywny układ nerwowy i co ważne - już tu rozpoczyna się masaż liftingujący. Następnie przechodzimy do masażu dekoltu i ramion – masażystka masuje na początku wyłącznie jedną ze stron, przerywa zabieg, aby osoba masowana mogła przed lustrem zobaczyć jego efekty. Szyja jest wyraźnie wydłużona, obręcz barkowa obniżona, wypoziomowane obojczyki oraz zredukowane chomiki (zaznaczona linia żuchwy), kącik ust oraz brew uniesione, okolica oka widocznie rozjaśnia się a spojrzenie odzyskuje blask. Po wymasowaniu drugiej strony, przechodzimy do relaksującego masażu twarzy z elementami masażu głowy.

MASAŻ LIFTINGUJĄCY 3D NOGI/POŚLADKI


Rewolucja w modelowaniu ciała!!!
Takich efektów nie daje żadna maszyna!
Masaż zapewnia nam spektakularny efekt drenażu zarówno nóg, jak i pleców, co przekłada się na widocznie szczuplejszą talię, nogi i zredukowane boczki. Dzięki intensywnemu pobudzeniu mięśni nogi są wymodelowane a pośladek podniesiony, niczym po treningu. Zastosowane techniki w dosłownie magiczny sposób widocznie ujędrniają skórę, wygładzają cellulit i likwidują fałdki nad kolanami.
Efekt?
Smukłe, jędrne i gładkie ciało już po 1 masażu
Masaż zapewnia trwały efekt przeciwstarzeniowy i relaksacyjny, pozwala uzyskać młodszą sylwetkę, z efektem wypoczętych nóg. Masaż zaczyna się od pleców – niwelując łukowatą i zgarbioną postawę. Już podczas pierwszego masażu osiągamy spektakularny efekt drenażu zarówno nóg, "boczki". Dzięki intensywnemu pobudzeniu mięśni nogi są wymodelowane a pośladek podniesiony. Zastosowane techniki widocznie wygładzają i ujędrniają skórę, spektakularnie wygłądzają cellulit a niechciana fałdka nad kolanem znika...
Na profil nogi wpływają różne czynniki zwaiązane z warunkami naszego codziennego życia. Na przykład:
• starzenie się mięśni jest wynikiem niedostatecznego wysiłku fizycznego
• skurcze mięśniowe nóg sąspowodowane trwałym obciążeniem ciężarem związanym ze statyczną, nawykową lub powtarzalną postawą, wadliwym krążeniem żylnym i przewlekłym zatrzymywanie wody.


MASAŻ LIFTINGUJĄCY 3D BRZUCH/PIERSI

Nowość na Polskim rynku.
Najskuteczniejszy zabieg na biust i brzuch.
Instruktarz sekretnego automasażu.
Masaż niweluje nieprawidłową postawę, rozluźnia przeponę i całą jamę brzuszną, modeluje sylwetkę począwszy od pleców, przez boczki na brzuchu i biuście kończąc. Po Japońskim masażu liftingującym brzuch i biust możemy mówić o oddychaniu "pełną piersią". Modelujemy płaski brzuch i talię osy, biust jest jędrny, podniesiony,uwypuklony, zaokrąglony i pełniejszy a specjalne opracowanie mięśnia piersiowego daje efekt poprawy owalu twarzy. Jest to technika zmiany kształtu piersi, a także figury na poziomie brzucha. Technikę rozpoczyna ujędrniający masaż pleców.
Celem jest nie tylko wyprostowanie tylnego łuku, ale także pobudzenie lipocytów, aby uzyskać efekt wyszczuplenia. Specjalnie opracowana technika masażu pleców poprawia krążenie limfatyczne, zmniejsza retencję wody i działa na cellulit. Kiedy łukowate plecy zostaną wyprostowane, poprawi się funkcjonowanie nerwu wegetatywnego, a zmęczenie nagromadzone w plecach zostanie osłabione, a następnie zniknie.
Jeśli chodzi o sylwetkę brzucha to przekłada się ona bezpośrednio na np. na poziomie dolnej części twarzy zatracając owal, czy przyspieszając starzenie się mięśni wargowych, skutkami nieprawidłowej postawy jest też zejście narządów, lista niestety jest długa. Aby wyleczyć te problemy i nadać masażom efekt liftingu w trzech wymiarach, konieczna jest terapia całego brzucha, poczynająć od okolic nerek, przez boki, po przednią jego stronę. Po takim opracowaniu wykonuje się masaż biustu. Dzięki temu natychmiast uzyskujemy efekt jędrnego, rozluźnionego i wyprostowanego ciała z uniesionymi, odpowiednio "ułożonymi" piersiami. Za rozwój gruczołów mlecznych i komórek tłuszczowych biustu odpowiedzialne są hormony żeńskie. Odpowiednie ich oparcie i utrzymanie kształtu zapewnia nam mięsień piersiowy i więzadła. Na ich kształt ma również wpływ starzenie się i wysuszenie skóry szyi na której są "zawieszone" czy też spięcia mięśna naramiennego np. na skutek stresu. W trakcie wizyty poznasz wyjątkowy automasaż biustu aby móc skutecznie w zaciszu domowym pogłębiać i podtrzymywać wypracowane efekty.