Szkolenia masażu japońskiego

Japoński Lifting 3D to innowacyjna technika, której stosowanie daje efekty zbliżone do terapii chirurgicznej – co niezwykle istotne osiąga się je bez użycia skalpela.

Masaż łączy elementy refleksologii i akupresury z technikami japońskimi, między innymi shiatsu. Skutecznie pobudza krążenie krwi i energii, dzięki czemu usuwa toksyny i jednocześnie odżywia skórę. Dzięki zastosowaniu specjalnych technik, dochodzi do głębokiego pobudzenia mięśni, zapewniając intensywnie liftingujący efekt i wyraźną korektę postawy. Zabieg dodatkowo odblokowuje przepływ energii, usuwa napięcia, zapewniając głębokie odprężenie.

W czasie trwania kursu słuchacze poznają technikę masażu liftingującego twarz, nogi/pośladki czy brzuch/biust, anatomię człowieka oraz zagadnienia z zakresu dalekowschodnich metod leczenia. Organizowany przez nas kurs masażu to nie tylko zdobywanie wiedzy o ludzkim ciele i technikach masażu. To przede wszystkim możliwość praktycznego zastosowania tej wiedzy pod czujnym okiem doświadczonej kadry.

Każdy, kto zdecyduje się na szkolenie pozna najskuteczniejsze sposoby masowania oraz kryteria ich indywidualnego doboru, w zależności od potrzeb osoby leżącej na stole do masażu. Zajęcia prowadzone są przez magistra rehabilitacji ruchowej, pedagoga, osoby z wieloletnim doświadczeniem.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!


Lifting bez skalpela?

To możliwe-poznaj Japośki Lifting 3D!

Najbardziej spektakularna i pożądana technika masażu w Polsceod teraz w Twoich rękach!

Poznaj techniki tego wyjątkowego, nieinwazyjnego liftingu twarzy i ciała. Rozszerz swoja praktykę i pozyskaj nowych klientów.

Szkolenia są 2 dniowe(16h)
koszt szkolenia 2000zł


Szczegóły i zapisy

Adrianna Gałązka 511503063
Dorota Andrzejewska 793367682

Szkolenia odbywają sie w Warszawie.

Zapewniamy niezbędne materiały szkoleniowe i rozległą pomoc dydaktyczną.

Zajęcia odbywają się w małych, kilkuosobowych grupach.