Rehabilitacja estetyczna, którą oferujemy w naszym gabinecie w podwarszawskiej Kobyłce, to bezinwazyjne zabiegi poprawiające wygląd i kondycję skóry twarzy, dekoltu oraz ramion. FizjoLifting twarzy i ramion, Zoga face oraz masaż Kobido to metody, które nie wymagają użycia skalpela ani igieł, efekty zaś są porównywalne do zabiegów chirurgii estetycznej.

FizjoLifting twarzy metodą Doroty Andrzejewskiej

FizjoLifiting twarzy autorską metodą Doroty Andrzejewskiej to zabieg polegający na masażu tkanek głębokich i powięzi. Do masażu wykorzystywany jest przyrząd opracowany przez autorkę metody, tzw. „stempel medyczny”. W wyniku zabiegu poprawia się krążenie krwi podskórnych w tkankach, dzięki czemu skóra staje bardziej dotleniona i wyraźnie poprawiają się jej zdolności naprawcze oraz wygląd.

Podczas zabiegu najpierw masowany jest odcinek piersiowy kręgosłupa oraz boczne powierzchnie szyi, a następnie przednia strona klatki piersiowej i dekolt. Masaż rozluźnia mięśnie skóry głowy, co przy okazji działa na pacjenta relaksująco i wyciszająco. Każda zmarszczka masowana jest z osobna, co w widoczny sposób wygładza skórę twarzy. Masaż rozluźnia także mięśnie wewnątrz jamy ustnej, które także mają wpływ na nasz wygląd.

FizjoLifting twarzy modeluje owal twarzy i spłyca zmarszczki. Po masażu skóra jest bardziej napięta, jędrna i wygląda młodziej. Masaż łagodzi też dolegliwości bólowe ze strony kręgosłupa oraz bóle głowy.

Chcesz poznać technikę FizjoLiftingu twarzy metodą Doroty Andrzejewskiej? Zapisz się na szkolenia!

FizjoLifting ramion i wyszczuplanie

FizjoLifting ramion to zabieg pozwalający na wyszczuplenie i wymodelowanie ramion. Nie jest łatwo osiągnąć wymarzony wygląd ramion za pomocą samych ćwiczeń – fizjolifting wychodzi naprzeciw oczekiwaniom o idealnej sylwetce i wspomaga proces wyszczuplania ramion za pomocą masażu.

Zoga face

Zoga face to masaż przywracający prawidłowe napięcie mięśniowe skóry głowy, dekoltu i mięśni mimicznych twarzy. Zabieg poprawia krążenie krwi oraz limfy, dotlenia tkanki skóry i poprawia jej zdolności regeneracyjne, a w co za tym idzie wygląd. Spłyca drobne zmarszczki, modeluje owal twarzy i przywraca jej symetrię, dzięki czemu wygląda młodziej. Zoga face koryguje też wady postawy, a przy okazji niweluje dolegliwości bólowe, w tym migreny. Jest też dobrym sposobem na zredukowanie stresu i głęboki relaks.

Masaż Kobido

Masaż Kobido, znany także pod nazwą japoński masaż twarzy, to bezinwazyjny zabieg polegający na aktywacji głębokich struktur skóry twarzy. Ujędrnia on skórę i poprawia jej kondycję, spłyca zmarszczki i pomaga odzyskać młodszy wygląd. Uzyskujemy efekt liftingu bez konieczności użycia skalpela czy zastrzyków.

Masaż Kobido to cały rytuał. Podczas zabiegu stosowane są: głęboki masaż relaksujący, drenaż limfatyczny, lifting twarzy oraz akupresura. Masaż ma działanie relaksujące i kojące. Twarz staje się wypoczęta, a zmarszczki są mniej widoczne. Masaż zaleca się wykonywać dwa razy w tygodniu przez pierwsze trzy miesiące, a następnie dwa razy w miesiącu dla utrwalenia efektów.