Skip to main content
Masaż

Rehabilitacja estetyczna dla mieszkańców powiatu wołomińskiego i nie tylko – zabiegi oferowane przez gabinet rehabilitacji w Kobyłce

By 29 kwietnia 2021No Comments
Kobyłka. Zabiegi rehablilitacji estetycznej

Rehabilitacja estetyczna to skuteczna metoda dbania o urodę i kondycję skóry bez konieczności użycia inwazyjnych metod takich jak skalpel czy iniekcje. Oparte na tradycyjnych technikach masażu zabiegi stosowane w gabinecie rehabilitacji w podwarszawskiej Kobyłce poprawiają wygląd twarzy, dekoltu i ramion. Efekty są porównywalne do zabiegów oferowanych przez chirurgię estetyczną, a przy okazji redukują stres, działają odprężająco i relaksująco. Oferowane są następujące zabiegi:

1. FizjoLifting twarzy

FizjoLifiting twarzy autorską metodą Doroty Andrzejewskiej to innowacyjna metoda masażu tkanek głębokich i powięzi piersiowego odcinka kręgosłupa, bocznych powierzchni szyi i dekoltu oraz czepca (skóry głowy). Podczas zabiegu stosowany jest „stempel medyczny”. Masaż w połączeniu z użyciem tego przyrządu pobudza krążenie krwi w głębokich warstwach tkanek, co poprawia wygląd i kondycję skóry. Staje się ona bardziej sprężysta, a tkanki pobudzone są do działań naprawczych, skóra odzyskuje zdrowy koloryt. Masowane są pojedyncze głębsze zmarszczki, co powoduje ich wyraźne spłycenie. Owal twarzy zostaje wymodelowany, skóra odzyskuje jędrność i młodszy wygląd. Dodatkowym efektem masażu jest rozluźnienie mięśni wewnątrz jamy ustnej, co ma przełożenie na pogodniejszy wyraz twarzy. FizjoLifiting twarzy niweluje dolegliwości bólowe spowodowane napięciem mięśni. Zapewnia też głęboki relaks.

2. FizjoLifting ramion

Zabieg FizjoLiftingu Ramion to specjalna technika masażu, który pomaga wyszczuplić i wymodelować ramiona. Ta część ciała jest niekiedy oporna na ćwiczenia wyszczuplające i pomimo wysiłków jej wygląd pozostawia wiele do życzenia. FizjoLifting ramion polega na specjalistycznym masażu okolic ramion, co pobudza krążenie, wspomaga procesy spalania tłuszczu i pomaga wymodelować ramiona, tak by były szczuplejsze, zaś skóra na nich jędrna.

3. Zoga face

Kolejny bezinwazyjny zabieg oferowany w gabinecie w Kobyłce to Zoga face. Jest to masaż, dzięki któremu możliwe jest przywrócenie prawidłowego napięcia mięśniowo-powięziowego mięśni mimicznych twarzy, dekoltu i czepca. Zabieg modeluje owal twarzy, poprawia krążenie w tkankach skóry oraz przepływ limfy. Sprawia, że skóra odzyskuje jędrność, poprawia się jej elastyczność i koloryt. Zabieg ma też działanie liftingujące, spłyca zmarszczki i odmładza wygląd twarzy, a przy okazji koryguje wady postawy, które mają wpływ na to, jak prezentuje się sylwetka. Redukuje dolegliwości bólowe, ma też działanie odprężające.

4. Kobido

Masaż Kobido to nieinwazyjny zabieg, podczas którego pobudzane są głębokie warstwy skóry, co daje efekt zbliżony do chirurgicznego liftingu twarzy. Masaż Kobido korzysta z tradycyjnych technik znanych z medycyny chińskiej. Stosowane są dwa rodzaje ruchów: powolne, które mają na celu relaks i odprężenie, oraz zdecydowane i szybkie, których zadaniem jest pobudzenie głębokich warstw skóry. Pozwala to osiągnąć efekt liftingu, wyraźnie poprawia się owal twarzy. Podczas zabiegu pobudzane jest krążenie w tkankach skóry, co przyspiesza regenerację i usuwanie toksyn. Zmarszczki stają się mniej widoczne, cera odzyskuje zdrowy wygląd.

5. Masaż japoński twarzy

Masaż japoński twarzy to kolejna metoda pozwalająca uzyskać młodszy wygląd i poprawić owal twarzy oraz koloryt cery bez konieczności użycia skalpela. Zmniejsza napięcie mięśni, stymuluje krążenie krwi oraz limfy i pomaga usunąć z organizmu toksyny oraz poprawić kondycję skóry. Przywraca jej elastyczność, niweluje oznaki zmęczenia i spłyca zmarszczki. Zabieg to połączenie trzech technik: głębokiego masażu relaksującego, drenażu limfatycznego połączonego z głębokim liftingiem oraz akupresury. Masaż japoński to także świetny sposób na zredukowanie stresu, relaks i odprężenie.